0 850 307 47 18
  0 850 307 47 18
Kategoriler
SINAVLAR

HAKKIMIZDA

CaddeMor.com sitesi olarak, en çok satılan kitapları en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Başta büyük şehirlerimiz olmak üzere, yurdun her yerinde birçok yayınevi ve kitabevi ile karşılıklı çalışmalarımız en üst seviyededir. Diğer taraftan satış personelimiz ile yurt çapında değerli okuyuculara yayınlarımızı ulaştırmaktayız. Yapmış olduğumuz atılımlar ve açılımlar ile, hizmetlerimizi daha da genişletip geliştirmekteyiz.

Misyonumuz; sizden aldığımız enerji ile tesis ettiğimiz istikrar ve güveni layığı ile geleceğe taşımaktır.

Vizyonumuz; yayıncılık ciddiyeti ve sorumluluk bilinci içinde her zaman daha iyi ve daha yeni olana ulaşmaktır.

E-Ticarette alışveriş deyince ilk akla gelen firmanın güvenilir olup olmadığı daha sonra ise fiyatlarının uygunluğudur. Güvenlik açısından yaşanan tedirginlikler, kargo firmalarının kapıda ödeme sistemine geçmesiyle ortadan kalkmıştır. Şimdi sadece ürünü ucuza bulmak kalmıştır. Sizlerin değerli vakitlerinizi de düşünerek hizmetlerimize bir yenisini ekledik. Artık evinizden veya işyerinizden istediğiniz ürüne kolayca ulaşabileceksiniz. CaddeMor olarak internet sitemizde sizlere en uygun fiyatlarla ürünlerin tedariğini sağlamanın gururunu yaşamaktayız.

CaddeMor olarak Türkiye'nin saygın pazar yerlerinde online satış mağazalarımız bulunmaktadır. Satış platformlarında ve web sitemiz üzerinden güvenli alışverişe devam edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.CaddeMor trendyol mağazası CaddeMor n11 mağazası CaddeMor ÇiçekSepeti mağazası CaddeMor hepsiburada mağazasıE-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.